Polska - Nigeria 0 - 1 (0:0) 61min. Victor Moses

Polska: Łukasz Fabiański (46min Bartosz Białkowski) - Łukasz Piszczek (46min Artur Jędrzejczyk), Kamil Glik, Marcin Kamiński - Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty (18min Jacek Góralski) - Przemysław Frankowski (86min Tomasz Kędziora), Piotr Zieliński, Rafał Kurzawa -Dawid Kownacki (71min. Arkadiusz Milik), Robert Lewandowski (66min. Jakub Świerczok).

Nigeria
: Francis Uzoho - Shehu Abdullah (77 Terone Abuehhy), William Troost-Ekong, Brian Iwodu, Leon Balogun, Wilfred Ndidi, Joel Obi, Alex Iwobi (59min.Ahmed Musa), Kelechi Iheanacho, Victor Moses, Odion Ighalo.
Polska reprezentacja przegrywa w pierwszym meczu w ramach przygotowań do MŚ z Nigerią 0-1. Od początku meczu gra obu drużyn była twarda i jak na mecz towarzyski mecz toczył się w szybkim tempie. W 18 minucie meczu trener nawałka musiał dokonać przymusowej zmiany, boisko musiał opuścic kontuzjowany Linetty za którego wszedł Góralski. W 42 minucie Polscy zdobyli bramke po rzucie wolnym (faul na Kownackim) ale siędzia nie uznał bramki choć mineła linie bramkową.
Drugą połowe meczu rozpoczynamy z dwomma zmianami, za łukasza Fabiańskiego wchodzi Bartosz Białkowski a za Łukasza Piszczaka Artur Jędrzejczyk. W 61 minucie tracimy bramke z rzutu karnego kilka minut wcześniej w dogodnej sytuacji był Lewandowski. Trener Adam Nawałka wybróbował kilku zawodników którzy mogli się zaprezentować Wrocławskiej publiczności. Pierwszy sparing przed MŚ za nami przegrywamy z Nigerią 0:1 teraz czeka nas mecz z Koreą Płd. i wyciągnięcie wniosków.