Tenis, Piłka Nożna, Sport Polonijny

środa, 14 marca 2018

Polonia Gwardia NY walczy o awans

NY Ukrainians  - POLONIA GWARDIA NY   1 - 2   Bramki: samobojcza Jakub Grzegorzewski .

Sklad Polonii Gwardii: David Ditrich- Bartek Malinowski, Marcin Marek, Łukasz Bieleń, Rafal Stefek- Piotr Dubicki, Marcin Januszko, Najmajski ,Jakub Madej- Jakub Grzegorzewski, Radoslaw Kucharski.

Pierwsze 25 min to nasza dominacja i składna gra.Gramy na luzie,z
pierwszej piłki i szybko co przekłada się na sytuacje bramkowe które stwarzamy ale ich nie wykorzystujemy.Po tym okresie mecz się wyrównuje a drużyna Ukrainians stwarza sytuacje po kontrach ale i nie wykorzystują.Do przerwy ma 0:0. Druga Druga połowa zaczyna się od ataków Ukrainians lecz to my wyprowadzamy kontrę po której sędzia dyktuje karnego.Do piłki podszedł Kuba Madej lecz bramkarz obronił jego strzał.Na szczęście za kilka minut Piotr Dubicki przeprowadza akcje po której prowadzimy 1:0 gdyż obrońca drużyny przeciwnej kieruje piłkę do własnej bramki.po Kilku minutach prowadzimy 2:0 a bramkę zdobywa Grzegorzewski po asyście Kuby Madej.pod koniec meczu tracimy bramkę ale na szczęście dowozimy zwycięstwo do końca meczu. Tak zrelacjonował pierwszy mecz wiosenny trener Polonii Gwardii. Dziekujemy.