Tenis, Piłka Nożna, Sport Polonijny

poniedziałek, 19 marca 2018

3 : 0 Polonii Gwardii NY !

POLONIA GWARDIA NY - Williamsburg International 3 : 0  Bramki: Radosław Kucharski  , Jakub Madej Skład:  David Ditrich- Bartek Malinowski, Marcin Marek, Łukasz Bieleń, Rafal Stefek- Piotr Dubicki, Piotr Silski, Marcin Kułak, Łukasz Poduszczak,Jakub Madej- Radoslaw Kucharski, wch.Mariusz Kulesza, Waldemar Wolski.
...Drużyna Wiliamsbourga zaczęła mecz wysokim pressingiem co spowodowało że mieliśmy problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.Zawodnicy gości w pierwszych 15 minutach stworzyli dwie dogodne sytuacje lecz w jednej sytuacji nasz bramkarz wybronił sytuacje sam na sam a w drugiej sytuacji uratowała nas poprzeczka.Z upływem czasu zaczęliśmy stwarzać sobie sytuacje po kontrach gdyż drużyna gości była bardzo wysoko ustawiona.Po dwóch z nich strzelamy dwie bramki autorstwa Radka Kucharskiego (jedna z karnego a druga w sytuacji sam na sam) do przerwy prowadzimy 2:0. Druga połowa rozpoczyna się tak samo jak pierwsza. Ataki drużyny gości nie przynoszą rezultatu gdyż nasza gra obronna całego zespoły jest bardzo dobra. My strzelamy bramkę na 3:0 autorstwa Kuby Madeja który piękną "podcinką” kończy emocje w tym meczu.Druzyna gości postawiła nam ciężkie warunki i cieszy to podwójnie że z tak dobrym zespołem zdobywamy 3 pkt. Cieszą też dobre zmiany Mariusza Kuleszy i wracającego po kontuzji legendy Polonii NY Waldka Wolskiego.
Rezerwy Poloni Gwardii zagrały na remis.
POLONIA GWARDIA II NY-Williamsburg International II   2 : 2    Bramki: Chikelu ,  Brien Czuj