Tenis, Piłka Nożna, Sport Polonijny

sobota, 29 września 2018

MŚ: Jest finał dla Polski !

Polska zagra w finale o mistrzostwo świata w siatkówce po pokonaniu USA 3-2 z Brazylią która dziś pokonała Serbię 3-0. Choć nie był to łatwy mecz to reprezentacja Polski jednak wyszła z niego jako zwycięscy z bardzo niewygodnym rywalem dla naszych siatkarzy. Przypomnijmy z Amerykanami graliśmy 9 meczy od 2014 roku tylko 2 z nich zakończyło sie wygraną naszego zespołu. Dziś w tym ważnym meczu wygraliśmy finał MŚ. Brawo !!!  Polacy wygrali
pierwszy set dwa następne padły łupem Amerykanów, w czwartym prowadzimy praktycznie od początku 2-3 punktami. Piąty set to wysoka przewaga na początku spotkania nawet 5 punktami Amerykanie gonili nas ale graliśmy na tyle mądrze że wygraliśmy 15-11 po bardzo emocjonującym meczu.