Tenis, Piłka Nożna, Sport Polonijny

poniedziałek, 20 sierpnia 2018

Kvitova za mocna dla Agi !

Na pierwszej rundzie zakończyła udział w turnieju WTA Connecticut Open w New Haven Agnieszka Radwańska. Petra Kvitova turniejowa 3 okazała się za mocna dla Radwańskiej i wygrała w dwóch setach 6-1 7-6(3). Pierwszy set to wyraźna dominacja Kvitovej która dobrze serwowała i szybko kończyła piłki w drugim secie gra była wyrównana a Agnieszka zaprezentowała kilka ładnych zagrań w swoim stylu. Dobrze rozpoczęła Radwańska która przełamała rywalkę na 3-1 ale Kvitova szybko wyrównała
stan meczu w którym doszło do tia-breku którego na swoją korzyść rozstrzygneła Petra. Kolejną rywalką Kvitovej będzie Kazaszka Zarina Diyas.
Agnieszka Radwańska przenosi się do Nowego Jorku gdzie w następnym tygodniu rozpocznie się US Open.