Tenis, Piłka Nożna, Sport Polonijny

środa, 13 czerwca 2018

4:0 przed wylotem na MŚ !

Polska 4-0 Litwa
Bramki: Robert Lewandowski 19, 33, Dawid Kownacki 71, Jakub Błaszczykowski 82 (k)

Polska: 22.
Łukasz Fabiański (46, 1. Wojciech Szczęsny) - 3. Artur Jędrzejczyk (46, 20. Łukasz Piszczek), 5. Jan Bednarek (53, 2. Michał Pazdan), 4. Thiago Cionek - 18. Bartosz Bereszyński, 10. Grzegorz Krychowiak (77, 19. Piotr Zieliński), 6. Jacek Góralski, 13. Maciej Rybus(70, 16. Jakub Błaszczykowski) - 7. Arkadiusz Milik, 9. Robert Lewandowski (46, 14. Łukasz Teodorczyk), 23. Dawid Kownacki

Litwa: 1.
Džiugas Bartkus - 23. Rolandas Baravykas (74, 20. Valdemaras Borovskis), 15. Algi Jankauskas (90, 5. Tomas
Mikuckis), 4. Edvinas Girdvainis 8. Egidijus Vaitkūnas - 11. Arvydas Novikovas, 13. Simonas Paulius (58, 14. Vykintas Slivka), 19. Modestas Vorobjovas, 18. Ovidijus Verbickas, 22. Fedor Černych (26, 21. Justas Lasickas) - 10. Darvydas Šernas (69, 9. Karolis Laukžemis).

Żółte kartki: Góralski - Šernas. sędziował:
Kevin Blom (Holandia). widzów: 53 803.

W ostatnim meczu towarzyskim przed rozpoczynającymi się w czwartek mistrzostwami świata reprezentacja Polski prowadzona przez Adama Nawalke wygrała 4-0 (2-0) z Litwą. Dwa gole dla "biało-czerwonych" w pierwszej połowie strzelił Robert Lewandowski, a po przerwie do siatki trafili Dawid Kownacki i Jakub Błaszczykowski z rzutu karnego.Dzis nasza reprezentacja odlatuje na MŚdo Rosji.